Concerned verwelkomt nieuwe collega’s

2021 is voor Concerned goed gestart. Ons team is uitgebreid met drie jobcoaches; Elsa Audisio, Marleen Nieuwenhuizen en Aagje Hazeleger. Marleen en Elsa verrichten allround jobcoach werkzaamheden bij Green2Grow, een hoveniersonderneming voor medewerkers met potentie op de arbeidsmarkt in de regio Utrecht. Daarnaast pakken zij 2e spoor en UWV trajecten op.
Aagje is actief bij meerdere klanten van Concerned vanuit ons kantoor in Harderwijk. Zij brengt haar ervaring met intensieve jobcoaching op de werkplek mee.

Bij Concerned geloven we in een écht menselijke aanpak. Omdat we geïnteresseerd zijn in de mens, in het waarom en het waarheen. We geloven in mogelijkheden en vooruitgang. In nieuwe wegen.

Van harte welkom in ons team, Elsa, Marleen en Aagje. Samen op de weg vooruit.